| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Τρόπος επαφών | Ύλη συγκολλήσεως |
| Όνομα προϊόντων | M12 σε RJ45 που φορμάρει το αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Μάρκα | Rigoal |
|---|---|
| Προϊόν | M19 |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Επαφές | καρφίτσα 5 |
| Συνδέοντας πρότυπο | κλείδωμα βιδών |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 5pin |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Γένος | Θηλυκό |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή 1 | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Τύπος συνδετήρων | RJ45 σε m12 |
|---|---|
| Γένος προϊόντων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 1.5A |
| Εκτίμηση τάσης | 30V εναλλασσόμενο ρεύμα, συνεχές ρεύμα 42V |
| Απόδοση | ΓΑΤΑ 5e |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P, 6P |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Υλικό ενθέτων | PA66+30%GF |
| Αδιάβροχος βαθμός | IP67 |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |
| Τύπος συνδετήρων | RJ45 σε m12 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση (Α) | 1.5A |
| Εκτίμηση τάσης | 30V εναλλασσόμενο ρεύμα, συνεχές ρεύμα 42V |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Description | M12 to rj45 patch cable, m12 male to rj45 cable, m12 female to rj45 cable, 10Gbps gigabit x-coded m12 to rj45 ethernet cable, IP67 waterproof male rj45 to m12 cable for industry ethernet systems. |
|---|---|
| Rated Voltage | 250V |
| Operating Temperature | -25°C~85°C |
| Type | ADAPTER |
| Application | Audio & Video |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Μορφή | Αγκώνας / Ευθεία |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό/θηλυκό |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Πρότυπο | M12 |