| αριθμός επαφών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
|---|---|
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Λήξη | Βίδα-ένωση/συγκόλληση |
| Όνομα προϊόντων | 3/4/5/6/8 κυκλικό καλώδιο συνδετήρων M8 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός και Automative |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| καρφίτσες | 4pins |
| Γένος | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|
| καρφίτσες | 19P |
| Αδιάβροχο ποσοστό | IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16*8A/3*10A |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
|---|---|
| καρφίτσες | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Υλικό επαφών | Χρυσός ορείχαλκου που καλύπτεται |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 610mm |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 4PIN |
| Εφαρμογή | διάστημα, αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 συνδετήρας Wireable τομέων |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
| Κωδικοποίηση | Κωδικός A / B / C / D / K / L / X / S / T |
| Προσανατολισμός | Ευθεία / Ορθή Γωνία |
| Προδιαγραφές καλωδίου | 28AWG-14AWG |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | >1000MΩ |
| Εναλλακτική | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| ΚΟΝΤΟΣ | Κώδικας A / B |
| Ένθετο | TPU+GF |