| Επαφές | 12Pins |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος | συνέλευση στο συνδετήρα επιτροπής |
| Θερμοκρασία καλωδίων | -40℃~+125℃ |
| Υλικό της Shell | Χαλκός/ψευδάργυρος |
| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Πολωνοί | 3Pins |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 7pins |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 2 καρφίτσα |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας Weipu |
| Τύπος συνδετήρων | Κλείδωμα ώθησης |
| Τύπος | L20 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
|---|---|
| Γένος | θηλυκό & αρσενικό |
| Επαφές | 2pins |
| Υλικό | Νάυλον PA66, UL94-V0 |
| Επίπεδο IP | IP68 |
| Τύπος | L20 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
|---|---|
| Γένος | θηλυκό & αρσενικό |
| Επαφές | 2pins |
| Υλικό | Νάυλον PA66, UL94-V0 |
| Επίπεδο IP | IP68 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4pin, 8pin |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Πιστοποιητικό | CE RoHS του ISO |
| Όνομα προϊόντων | M12 δοχεία επιτροπής |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | μέτωπο - η επιτροπή τοποθετεί |
| καρφίτσες | 4pins |
| Γένος | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 6-10 χιλ. |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |