| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1.Our συσκευάζοντας: κάθε PC σε μια τσάντα PE, που τίθεται έπειτα σε ένα μικρό χαρτοκιβώτιο. 2. σύμφ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7~14 |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000 |
| Τόπος καταγωγής | Το Shen, Κίνα |
| Καρφίτσες | 3P |
|---|---|
| Τύπος | Προσαρμογέας |
| Αριθμός πυρήνων | πυρήνας τρία |
| Εφαρμογή | Εξουσία |
| Γένος | Θηλυκός |
| Rated Voltage | 250V |
|---|---|
| Aviation Connectors | Ethernet Connectors |
| Temperature Range | 40 ---- +125 |
| Type | DIN |
| Connector Contacts | Brass With Gold Plated |
| Application | Automotive Industrial Aviation LED Solar |
|---|---|
| Rated Current | 4A |
| Type | DIN |
| Brand | RENHOTEC |
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Το Availbable συνδέει | ταξινομήστε το Α |
| Χρώμα οδηγήσεων | Προαιρετικός |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Επαφές | 2+PE |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Τύπος | ταξινομήστε το Α |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Προσαρμοστής Υ |
| Γένος | Θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Επαφές | 3Pins |
| Γένος | Αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Πολωνοί | 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 στο συνδετήρα βαλβίδων σωληνοειδών |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Επαφές | 2pins |
| Τύπος | συνέλευση στην επιτροπή |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |