| Επαφές | 5 καρφίτσες |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας Weipu |
| Τύπος συνδετήρων | Κλείδωμα ώθησης |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 2 καρφίτσα |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας Weipu |
| Τύπος συνδετήρων | Κλείδωμα ώθησης |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 5 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας Weipu |
| Τύπος συνδετήρων | Κλείδωμα ώθησης |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | μέτωπο - η επιτροπή τοποθετεί |
| Πολωνοί | 4pins 8pins |
| Γένος προϊόντων | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Αριθμό μοντέλου | M5 |
|---|---|
| καρφίτσες | 3P |
| Γένος | Αρσενικό |
| Τύπος | συνδετήρας καλωδίων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| καρφίτσες | 4p, 3P, 2P, 2pin 3pin 4pin |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 500/300V |
| Χρώμα | Μαύρος |
| ΣΕΙΡΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ | -40~+105℃ |
| Διάμετρος καλωδίων | ≤9mm |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ |
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| καρφίτσες | 6pin |
| Πρότυπο συντρόφων | sp21 |
|---|---|
| Αριθμός επαφής | 5p |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 712mm |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A, 3A |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |