| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin Connector |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated current | 4A |
| Γένος συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,34 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 22 |
| Επαφές | 5pins |
| Σχέδιο συνδετήρων | Θηλυκός και αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24AWG |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Επαφές | 2+PE/3+PE |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Ταξινομήστε επειδή Γ |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Γένος | θηλυκός συνδετήρας |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Πολωνοί | 7pins |
| Τύπος συνδετήρων | UCU FUS-1 |
| Επαφές | 12Pins |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος | συνδετήρας συνελεύσεων και επιτροπής |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Θερμοκρασία καλωδίων | -40℃~+125℃ |
| Πολωνοί | 6P |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Θερμοκρασία καλωδίων | -40℃~+125℃ |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9Pins |
| Τύπος σύνδεσης | m12 στο δ-υποβρύχιο |