| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| καρφίτσες | 3 4 5 6 8 12 17pn |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°C ~ + 125°C |
| αριθμός επαφών | 3 / 4/5/8/12/17 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Σειρά συνδετήρων | m12 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Μόνωση Resistan | ≥ 100M Ω |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 Pin Connector |
|---|---|
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Product Name | Customizable M12 Waterproof Connector for Automotive Industrial Aviation LED Solar Ethernet |
| Application | Automotive Industrial Aviation LED Solar |
| Brand | RENHOTEC |
| Τύπος συνδετήρων | Σύνδεσμος καλωδίου |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για 3 4 5 17 pin |
| Υλικό συνδετήρα | PVC ή PUR |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Αριθμός επαφών | 4 |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+85℃ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό συνδετήρα | PVC ή PUR |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για 3 4 5 17 pin |
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Γένος | Θυληκο αρσενικό |
| Τύπος | Θωρακισμένος /Αθωρακισμένος |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 PIN |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |