| Καρφίτσες | 3pins και 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Όνομα συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Γ |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Εκτίμηση IP | IP65 |
| Γένος | Θηλυκό |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Τύπος | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Ένας κώδικας |
| Πολωνοί | 5P |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Θέση | 3 / θέση 4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Συνδετήρας που κωδικοποιείται | ΈΝΑ、 Β、 Δ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 3~17PIN |
| Εκτιμημένη τάση | 30V-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A~4A |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100 MΩ |
| Συνδετήρας που κωδικοποιείται | Α |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 3~8PIN |
| Εκτιμημένη τάση | 30V-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A~4A |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100 MΩ |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4P |
| Αριθμός θέσης | : ΚΑΡΦΙΤΣΑ 2/3/4/5/6/8/12/17 |
| Τοποθετώντας τύπος | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν/καλώδιο |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |