| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 8P |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-112 |
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Τύπος σύνδεσης | Η επιτροπή τοποθετεί/ο τύπος καλωδίων |
| Επίπεδο προστασίας | IP67/IP68 |
|---|---|
| Συνδέοντας τρόπος | Η βίδα συνδέει |
| Λειτουργούσα τάση | 300V |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 80°C |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Όνομα προϊόντων | m12 θραύστης |
|---|---|
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Επαφές | 3,4,5,8,12,17pins είναι διαθέσιμα |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρφίτσα | 3 / καρφίτσα 4/5/6/8 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 60V για τη 3/4/5/6 καρφίτσα, 30V για την καρφίτσα 8 |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Κατεύθυνση | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Κωδικοποίηση | A/B/D/K/L/M/S/T/X |
| Καρφίτσες | 4P |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+90℃ |
| Ζευγάρωμα Enduranc | > κύκλος 500 |
| Ένθετο συνδετήρων | PA+GF |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος, νικέλινος, CNC |
| Μεταφορέας επαφών | PA66+GF |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία | -40°C~+105°C |
| Εκτίμηση IP | IP67, IP68 |
| Λήξη | Συγκόλληση εμβύθισης PCB |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εφαρμογή | Ακουστικός & τηλεοπτικός, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | M12 αισθητήρας και αυτόματος συνδετήρας καλωδίων καρφιτσών καλωδίων συνδετήρων |
| Οι επαφές 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμες | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Μέγεθος | M12 κωδικοποίηση Α |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 5pin |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Γένος | Θηλυκό |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Τύπος σύνδεσης | Η επιτροπή τύπων σύνδεσης τοποθετεί/ο τύπος ύλης συγκολλήσεως τύπων βιδών |
|---|---|
| αριθμός επαφών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Λήξη | Soldering/PCB |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°C +80°C |
|---|---|
| Βαθμός IP | IP67 |
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P, 6P |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Τύπος κώδικα | A/B/C/D |