| Πιστοποιητικό | CE, Rohs |
|---|---|
| Αδιάβροχος βαθμός | IP67/IP68 |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας θραυστών τύπων M12 5pin Τ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Τύπος Τ |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή 1 | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Rated Current | 4A |
|---|---|
| Material Of Connector | PVC Or PUR |
| Shape | Angle / Straight |
| Degree Of Protection | IP68/IP67 |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Mechanical operation | >500 mating cycles |
|---|---|
| Gender | Female / Male |
| Application | Industrial Internet of Things (IIoT) |
| Contact resistance | ≤10mΩ |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Συγκόλληση/Pcb/Σύρμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας καλωδίων κώδικα M12 17pin Α |
| Τύπος | SCART, που φορμάρεται |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Όνομα προϊόντων | m12 συνδετήρας συνελεύσεων |
|---|---|
| Τύπος | Συνέλευση |
| Πολωνοί | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4p, 8P |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 1.0A |
| Πιστοποιητικό | CE, ROHs, ISO9001 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+85℃ |
|---|---|
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
| Τύπος συνδετήρων | Σύνδεσμος καλωδίου |
| Τύπος | Προσαρμογέας |
|---|---|
| Γένος | Γυναικείο/αρσενικό |
| Αριθμός πυρήνων | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης/PCB |
| Τρόπος κλειδώματος | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |