| Εφαρμογή | Ενότητα φωτεινών σηματοδοτών οδηγήσεων |
|---|---|
| Καρφίτσες | 2P |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP67 |
| Εκτίμηση τάσης | 250V |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ |
| Όνομα προϊόντων | M8 θηλυκό κωδικοποίησης R/A Α στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | Θηλυκό |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Αριθμό μοντέλου | M19 2 συνδετήρας καρφιτσών 3 4 5 |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρη επίστρωση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 20A |
| Τύπος | Λ |
| Τύπος | Κατηγορία 5ε |
|---|---|
| Αριθμός οδηγών | 4 |
| Ονομασία του προϊόντος | Καλώδιο σύνδεσης M12 έως RJ45 |
| Πρότυπο | Δελτίο ΕΚ 61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,8, 12 πιν είναι διαθέσιμα |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας/Αυτοκίνητα |
| Φύλο | Αρσενικό & θηλυκό |
| Χρώμα | Μαύρο, μεταλλικό |
| Ονομασία του προϊόντος | M12 Σύνδεσμος κεφαλής χύτευσης |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική Κάμερα, Εργασία Ethernet |
| Φύλο | Male&Female |
| Χρώμα | ο Μαύρος, πράσινος |
| Ονομασία του προϊόντος | Καλώδιο σύνδεσης M12 έως RJ45 |
| Όνομα προϊόντων | M12 στο καλώδιο συνδετήρων αξίας σωληνοειδών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Συγκόλληση/Pcb/Με σύρμα |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |