| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9pins και 4pins |
| Δομή αγωγών | 32x0.1 χιλ. |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 στο συνδετήρα βαλβίδων σωληνοειδών |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| καρφίτσες | 4pins |
| Γένος | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Όνομα προϊόντων | M12 προσαρμοστής τύπων Τ |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Τρόπος επαφών | Γρήγορα κλειδαριά/κλειδαριά βιδών |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα/solder/PCB/wire |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τύπος | ενιαίο βούλωμα διπλά βουλώματα |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Δ-υπο- αρσενικό στο θηλυκό m12 |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9pins και 4pins |
| Δομή αγωγών | 32x0.1 χιλ. |