| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | άνδρα-γυναίκας βούλωμα |
| Κώδικας | A/B/D κωδικοποιημένο |
| Υλικό επαφής | Cuzn, TPU |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Επαφές | 5pins και 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Β |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Δ-ΥΠΟ- καρφίτσα | καρφίτσα 9 15 |
|---|---|
| M12 καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 8 12 17 |
| M12 κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Υλικό του δ-ΥΠΟ- συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Θέση | θέση 3 4 5 8 12 17 |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/φορμαρισμένο καλώδιο |
| Μορφή | Κατ' ευθείαν/αγκώνας |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A/2A/4A |
| Καρφίτσες | 8pins και 3+PE |
|---|---|
| Όνομα συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Γ |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Εκτίμηση IP | IP65 |
| Γένος | Αρσενικό |
| Όνομα προϊόντων | M12 στεγανοποιήστε τον πλαστικό συνδετήρα σειράς |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/ύλη συγκολλήσεως/Crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Μορφή | Κατ' ευθείαν/γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |