| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 7/8» συνδετήρας |
| Επίπεδο IP | IP67 |
| Πολωνοί | 5P |
| Σύστημα κλειδώματος | βίδα 7/8» - 16UNF |
| καρφίτσες | 4p, 3P, 2P, 2pin 3pin 4pin |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 500/300V |
| Χρώμα | Μαύρος |
| ΣΕΙΡΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ | -40~+105℃ |
| Διάμετρος καλωδίων | ≤9mm |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | DIN, M Series |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M8 3 4 5 6 8 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Όνομα προϊόντων | Οπίσθιο τμήμα πινάκων M8 3PIN - τοποθετημένος αδιάβροχος συνδετήρας φλαντζών |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Επαφές του αριθμού | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60 Β (32V) |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Συνδετήρας | 7/8» συνδετήρας |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 16 |
| Τύπος | Συνέλευση |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Επαφές | 3+PE |
| Γένος συνδετήρων | αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, βιομηχανικός |
|---|---|
| Υλικό | PVC ή tpu |
| Τύπος συνδετήρων | M12 στη βαλβίδα |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 12pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ +80°C/-40°C ~ +125°C |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Ένας κώδικας |
| Πολωνοί | 8pins |
| Το καλώδιο σκάβει | AWG24-AWG26 |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 7/8 φορμάροντας καλώδιο |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| IP που εκτιμάται | IP67 |