| Επαφή | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Μήκος καλωδίων | σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Επαφές | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | Μπροστινή κλειδαριά Οπίσθια κλειδαριά |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 8 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| Λειτουργία Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P, 6P |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Υλικό ενθέτων | PA66+30%GF |
| Αδιάβροχος βαθμός | IP67 |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Υλικό συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Όνομα προϊόντων | M12 θηλυκό φορμάροντας καλώδιο Shileded |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα ύλης συγκολλήσεως |
| Resiatance επαφών | ≤5mΩ |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
| Γένος | Γυναίκα, αρσενικό |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσή επιχρίστωση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5Α/2Α/3Α/4Α |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 12 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| Λειτουργία Temperatur | -40℃~85 ℃ |