| Προσαρμόσιμη | Μπορεί να εφαρμοστεί σε θερμοκρασία περιβάλλοντος -25-85°C |
|---|---|
| Στυλ εγκατάστασης ευθείας εισαγωγής | Στυλ εγκατάστασης ευθείας εισαγωγής |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Καλώδιο σύνδεσης χύτευσης M12 | Αριθμός μοντέλου |
| Ετικέτα | Συνδετήρας ρυμούλκησης (RG) |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Καρφίτσες | 4pins |
| Γένος | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Εισαγάγετε υλικό | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| Διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Εισαγάγετε υλικό | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| Διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| Όνομα προϊόντων | Θηλυκό BAcoding M8 στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | θηλυκό |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
|---|---|
| Προστασία | Η.Ε-alaibable |
| Βαθμός IP | IP67 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Μέγεθος | M8 |
| Όνομα προϊόντων | M8 θηλυκό κωδικοποίησης Α στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | Θηλυκό |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Επαφές | 3Pins |
| Γένος | Αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | M8 2 3 4 5 6 8 σύνδεση ακίδων |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Θωράκιση | δυσεύρετος |
| Ελάχιστο /Μέγιστο | -25°C +85°C |
|---|---|
| Καρφίτσες | 16p, 4p, 5p, 12p, 1p, 7p, 9p, 3p, 2p |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Εκτίμηση τάσης | 60V |
| υλικό μετάλλων | χαλκός |