| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Κωδικοποίηση Α Β Δ |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5A;2A;3A;4A |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 30V 60V |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό, αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος | m8 συνδετήρας |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Θωράκιση | δυσεύρετος |
| Προϊόν | USB 2,0 |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4pins |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A |
| Γένος | Θηλυκό |
| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σύστημα κλειδώματος | Βίδα |
| Εφαρμογή | Ethernet |
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος/συνέλευση |
| Πιστοποιητικό | CE, RoHS, προσιτότητα |
|---|---|
| Τρέχουσα τάση | 250V |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 4A |
| Υλικό | PVC |
| καρφίτσες | 4P |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Εισαγάγετε υλικό | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 8P8C |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -20°C~+80°C |
| Επαφές συνδετήρων | Χαλκός φωσφόρων με το χρυσό που καλύπτεται |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Τύπος | 2 + PE 3 + PE |
| Κωδικοποίηση | Επειδή κώδικας Γ |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ | Συνέλευση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Custume requiremnet | Δεχτείτε |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |