| Αριθμό μοντέλου | M12 |
|---|---|
| Τύπος | SCART, κυκλικοί συνδετήρες, συνδετήρας δύναμης |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| καρφίτσες | 16p, 4p, 5P, 12p, 7P, 10P, 9P, 3P, 8P, 6P |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 4PIN |
| Εφαρμογή | διάστημα, αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |
| Τύπος | RJ45, Τυλιγμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ethernet |
| Φύλο | Άντρας |
| Όνομα Προϊόντος | Φορμαρισμένος M12 συνδετήρας |
| Κωδικοποίηση | X |
| Τύπος | Συνδετήρας αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος και αισθητήρας |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο συνδετήρα RJ45 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 τομέας Wireable Connetor |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| καρφίτσες | 4p |
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Δ/Χ/Τ |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | rj45 συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία | -20℃~+80℃ |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 PIN |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 PIN |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δίκτυο / Ήχος & Εικόνα / Ethernet |
| Φύλο | Θηλυκό/αρσενικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Αδιάβροχος σύνδεσμος καλωδίου M12 σε RJ45 |
| Χρώμα | Μπλε, Πράσινο, Μαύρο ή χρώμα OEM |