| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Τύπος | Προσαρμοστής, Τυποποιημένο/Εγκατασκευή/Συναρμολόγηση/Τυποποιημένο καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Φύλο | Θηλυκό/αρσενικό |
| Όνομα Προϊόντος | Αδιάβροχος σύνδεσμος M12 σε RJ45 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C~105°C |
| Όνομα προϊόντων | M12 κώδικας Δ που φορμάρει το αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Τύπος | Προσαρμοστής, M12 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητα, Αισθητήρες ή Αυτοματισμός |
| Φύλο | Άντρας |
| Ονομασία του προϊόντος | M12 8 ακροδέκτης χυτευμένο καλώδιο |
| Αγκυροβολητής/βίδα | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Τύπος συνδετήρων | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Πολωνοί | 4p |
| συνδέστε τον τύπο | m12 στο δ-υποβρύχιο |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | μέτωπο - η επιτροπή τοποθετεί |
| Πολωνοί | 4pins 8pins |
| Γένος προϊόντων | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική αυτοματοποίηση, αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |