| Γένος | Αρσενικός |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 4p, 3p |
| Επαφές | 3 καρφίτσα |
| Καρύδι συζεύξεων | Αγκυροβολητής/βίδα |
| Επαφές | 2+PE/3+PE |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Ταξινομήστε επειδή Γ |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Γένος | θηλυκός συνδετήρας |
| Πολωνοί | 8pins |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Επαφές | 2+PE |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Κωδικοποίηση | Μέγεθος Β |
| Αριθμός καρφιτσών | 3pins |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Τύπος | DIN, DIN43650 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία Βιομηχανικός Αισθητήρας Ηλιακός |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Ονομασία του προϊόντος | Διαφανής σόλενοειδής βαλβίδα |
| Φόρμα | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Σειρά | Η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| πυρήνας | 8P8C |
| Τύπος | Κατ' ευθείαν 90degree |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~105°C |
| Γένος | Θηλυκό ή αρσενικό |
|---|---|
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| AWG καλωδίων | 26AWG, 24AWG, 22AWG |
| Γένος | Αρσενικό & θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5α-4Α |
| Ονομαστική τάση | 30-60V |
| Αριθμός Πυρήνων | 3/4/5/6/8 Πιν |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |