| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα ύλης συγκολλήσεως |
|---|---|
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τύπος | ενιαίο βούλωμα διπλά βουλώματα |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 5 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Μια κωδικοποίηση |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Τρέχων | 2A |
| Τάση | 30V |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9Pins |
| Τύπος σύνδεσης | m12 στο δ-υποβρύχιο |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για 8 καρφώστε, 4A για την καρφίτσα 4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 καρφώστε, 250V για την καρφίτσα 4 |
| Θέσεις | 3 4 5 6 8 12 17 θέσεις |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Γένος | Θηλυκό Αρσενικό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| μορφή | 90 βαθμοί/κατ' ευθείαν |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Πολωνοί | 3pins και 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Γ |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Επίπεδο IP | IP65 |
| Γένος | Αρσενικό |
| Πιστοποιητικό | CE, ROHS, ΣΥΜΒΟΎΛΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΉΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑΣ, ISO9001 |
|---|---|
| Προδιαγραφή καλωδίων | 0.15mm2 ~ 0,2 mm2 το /26 ~24AWG |
| Αντίσταση της τάσης (AC.V) 1minu | 1000V |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C~80°C |
| Αντίσταση επαφών | <30m> |
| Μάρκα | Rigoal |
|---|---|
| Συνδετήρας | M19 |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Καρφίτσα επαφών | 12 καλώδιο καρφιτσών στο καλώδιο |
| Συνδέοντας πρότυπο | κλείδωμα βιδών |