| Προδιαγραφή καλωδίων | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4 καρφίτσες |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A |
| Εκτίμηση ευφλέκτου | UL94-V0 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M5 συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος, βιομηχανικός, οδηγήσεων, ηλεκτρικών |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR |
| Γένος | Θηλυκός |
|---|---|
| Κώδικας | A/B/D κωδικοποίηση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3/4 PIN: 4A, 5PIN: 3A, 6PIN: 2A, 8PIN: 1.5A |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Εφαρμογή | Αυτοματοποίηση εργοστασίων και έλεγχος διεργασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | M8 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος, νικέλινος, CNC |
| καρφίτσες | 4p, 3P, 2P |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Αριθμό μοντέλου | M5 συνελεύσεις καλωδίων |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Customization | Yes |
|---|---|
| Description | M12 to rj45 patch cable, m12 male to rj45 cable, m12 female to rj45 cable, 10Gbps gigabit x-coded m12 to rj45 ethernet cable, IP67 waterproof male rj45 to m12 cable for industry ethernet systems. |
| Application | Audio & Video |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Αριθμό μοντέλου | 923 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, δύναμη |
| καρφίτσες | 6P |
| Λήξη | ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Γένος | Άνδρα-γυναίκας |
|---|---|
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη-προστατευμένος |
| Τύπος | Μέση τάση, DIN |
| Πιστοποιητικό | IP67 |
| Υλικό πέρα-φορμών | PVC ή TPU |
| Όνομα προϊόντων | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίου τροφοδοσίας τύπων m12 πλαστικός Τ |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |