| Τύπος συνδετήρων | θηλυκό m12 4pin |
|---|---|
| Χρήση | Αυτοματοποίηση |
| Χρώμα | Μπλε |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Εφαρμογή | Επίδειξη/φωτισμός των υπαίθριων οδηγήσεων, υπαίθριοι |
|---|---|
| καρφίτσες | 4p, 5P, 1P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Πλεονέκτημα | μακροχρόνια διάρκεια και υψηλή αξιοπιστία |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Τύπος συνδετήρων | το βούλωμα κλειδαριών βιδών/νημάτων, επιτροπή τοποθετεί, συγκολλά |
| Πρότυπο συντρόφων | sp21 |
|---|---|
| Αριθμός επαφής | 5P |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 710mm |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A |
| Διάμετρος επαφών | 1.0*5 |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 Pin Connector |
|---|---|
| Rated Current | 4A |
| Rated Voltage | 250V |
| Connector Contacts | Brass With Gold Plated |
| Application | Automotive Industrial Aviation LED Solar |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+85℃ |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | m12 συνδετήρας αισθητήρων |
| Εκτίμηση IP | IP67, IP68 |
| Μεταφορέας Contat | TPU+GF |
| Λέξεις κλειδιά | συνδετήρας καλωδίων m12 3pin |
| Εκτιμημένη τάση | 30V / 60V/250V |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A / 2A/4A |
| Τύπος σύνδεσης | M12 φορμάροντας καλώδιο |
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Διάμετρος καλωδίων | 4 χιλ. 8 χιλ. |
| Όνομα | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίων |
|---|---|
| Συνδετήρας | Συνδετήρας Wirie |
| Πιστοποιητικό | CE IP68/ip67 ROHS |
| Λέξεις κλειδιά | Συνδετήρας τύπων Υ |
| Στοιχείο | Τύπος Υ moldel cabel |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική αυτοματοποίηση/αυτοκίνητος |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων | M12 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100M Ω |
| Αντοχή ζευγαρώματος | > κύκλος 500 |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Υλικό ενθέτων | ΜΑΔ, ανώτατη θερμοκρασία 260℃ |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO9001 |