| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Προσανατολισμός | Προσανατολισμός |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένος M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ρε |
| Τύπος | Καλουπωμένο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25℃~85 ℃ |
| Πτυχίο IP | IP67/IP68 |
| Περιγραφή | M5 φορμάρισε κατ' ευθείαν τον αδιάβροχο συνδετήρα |
|---|---|
| Τύπος | M5 συνδετήρας καλωδίων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Πέρα-σχηματοποίηση | TPU |
| Επαφή | Χαλκός φωσφόρων |
| Αριθμό μοντέλου | M12 συνδετήρας τύπων Υ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσα | 4 5 6pin |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -20℃ ~ +80℃ |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100MΩ |
| Rated Voltage | 250V |
|---|---|
| Aviation Connectors | Ethernet Connectors |
| Temperature Range | 40 ---- +125 |
| Type | DIN |
| Connector Contacts | Brass With Gold Plated |
| Waterproof Rating | IP67, IP68 |
|---|---|
| Contact Way | Screw |
| IP Degree | IP67/IP68 |
| Type | M Series |
| Gender | Male Female |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| Διεπαφή | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Πίσω/μπροστινό κλείδωμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C~85°C |
| Τύπος | Προσαρμοστής, Τυποποιημένο/Εγκατασκευή/Συναρμολόγηση/Τυποποιημένο καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Φύλο | Θηλυκό/αρσενικό |
| Όνομα Προϊόντος | Αδιάβροχος σύνδεσμος M12 σε RJ45 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C~105°C |