| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Επαφές | 4 καρφίτσες |
| Γένος | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Επαφές | 5pins και 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Γ |
| Λήξη | Βίδα |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP65 |
| Υλικό επαφών | χαλκός |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα/solder/PCB/wire |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 4A για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 250V για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Τύπος | Η συνέλευση/η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος |
| Υλικά καλωδίων | Αίτημα πυλών 5e/Gate 6e/Custom |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 4 8 |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 4A για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 250V για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 610mm |
| M12 ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| M12 τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| M12 κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Υλικό του δ-ΥΠΟ- συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Πυρήνας | πυρήνας 3 4 5 6 8 12 17 |
| Υλικά καλωδίων | Αίτημα πυλών 5e/Gate 6e/Custom |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 30V 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V 250V |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Θέσεις | 3 4 5 6 8 12 17 θέσεις |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Κώδικας | Ένας κώδικας |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 5 8 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Υλικό του συνδετήρα | PUR, TPU Ή PVC |