| Πολωνοί | 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 και DIN 43650 |
| Λήξη | Βίδα |
| Εκτίμηση IP | IP65 |
| Υλικό κατοικίας | PA |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 610mm |
| M12 ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| M12 τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| M12 κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Υλικό του δ-ΥΠΟ- συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Πυρήνας | πυρήνας 3 4 5 6 8 12 17 |
| Υλικά καλωδίων | Αίτημα πυλών 5e/Gate 6e/Custom |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 30V 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V 250V |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Θέσεις | 3 4 5 6 8 12 17 θέσεις |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Πολωνοί | 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 στο συνδετήρα βαλβίδων σωληνοειδών |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | m5 σχηματοποίηση, συνδετήρας M5 |
| Τύπος | σχηματοποίηση |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Καρφίτσα | 8 καρφίτσα |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Μια κωδικοποίηση |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Τρέχων | 2A |
| Τάση | 30V |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| μορφή | 90 βαθμοί/κατ' ευθείαν |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |