| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | η τετραγωνική επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | Θηλυκό |
| Λήξη | Βίδα |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β (32 Β) |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Επαφές του αριθμού | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | η τετραγωνική επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Αριθμός καρφιτσών | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Σύζευξη | Σύζευξη με σπείρωμα |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 φορές |
| Εισαγωγή υλικού | PA66+%30GF |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Λήξη | Πτύχωση ή ύλη συγκολλήσεως |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS |
| Υλικό ενθέτων | PA66+GF20% |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |