| Σχέδιο συνδετήρων | αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| αριθμός επαφών | 8 καρφίτσες |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Γένος συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| καρφίτσες | 8pin |
|---|---|
| αριθμός επαφών | 2 - καρφίτσα 24 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3 - 10 Α |
| Μήκος καλωδίων | Με βάση το αίτημα του πελάτη |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Σύζευξη | Σύζευξη με σπείρωμα |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 φορές |
| Εισαγωγή υλικού | PA66+%30GF |
| Επαφές του αριθμού | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60 Β (32V) |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| Προϊόν | 7/8» συνδετήρας |
| Επαφή υποδοχών | CuSn |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Αριθμοί επαφών | 4pins |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
|---|---|
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αντοχή ζευγαρώματος | ≥500 |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Προϊόν | 7/8» συνδετήρας |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Αριθμοί επαφών | 5pins |