| Τρέχουσα τάση | 30V |
|---|---|
| Επαφές | 7P |
| Κλειδώση συνδέσμου | Φτιάξτε το βίδα |
| Εναλλακτική | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| Δυνατότητα | >1000 κύκλοι |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 3/4/5/6/8/12/17 καρφίτσα κ.λπ. |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 4A |
| Αριθμό μοντέλου | M12 φορμάροντας καλώδιο |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC/DC 5-230V |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | μέγιστο 2.5A |
| Εκτιμήσεις IP | IP67 απόδειξη νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | m8 4pin που θηλυκά ip67 στεγανοποιούν την επιτροπή τοποθετούν το συνδετήρα 1.Our ύλης συγκολλήσεως π |
| Χρόνος παράδοσης | 14 |
| Όνομα προϊόντων | M12 σε RJ45 που φορμάρει το αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Κατηγορία τάσης | 250V/600V |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός/ορείχαλκος/ανοξείδωτο |
| Ονομασία προϊόντος | Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης |
| Μέγεθος συνδετήρα | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνική θερμοκρασία | -40℃~+125℃ |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-10 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Τρόπος επαφών | Ύλη συγκολλήσεως |
| Κωδικοποίηση | Χ |
|---|---|
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε |
| Πιστοποιητικό | IP67 |
| Κλείδωμα συνδετήρων | Βίδα αποτυπώσεων |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
| πυρήνας | πυρήνας 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |