| Αδιάβροχο βαθμό | IP67/IP68 |
|---|---|
| Πρότυπα | CAT5e/CAT6a |
| Τρόπος σύνδεσης | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Όνομα προϊόντων | M12 ή συνδετήρας αξίας Γ σωληνοειδών |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/soleder/crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Τρέχων | 4A |
|---|---|
| Τάση | 250V |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C-125°C |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Λήξη | Λήξη ύλης συγκολλήσεως |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Αντίσταση επαφών | ≤3mΩ |
| Πυρήνας | 8P8C |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP68 IP67 |
| Πρότυπα | Cat5e Cat6a |
| Σειρά | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Γένος | Θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~105°C |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα/solder/PCB/wire |
| μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
|---|---|
| Πρότυπα | CAT5e/CAT6a |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Περιορισμός του temperatu | “- 25℃ - +85℃ |
|---|---|
| Σφράγιση | NBR |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Υλικό | αλουμίνιο die-cast |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Προσαρμοστής Υ |
| Γένος | Θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |