| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 8 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| Λειτουργία Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 12 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| IP που εκτιμάται | IP67 |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| Διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| καρφίτσα | 2pin 3pin |
|---|---|
| Μέγεθος | Α, Β, Γ |
| Τύπος | Βούλωμα, βάση Φορμαρισμένο καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Πρότυπα | Cat6a Cat5e |
|---|---|
| Πυρήνας | 4pin 8pin |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Βαθμός προστασίας | IP67 IP68 |
| Προστατευμένος | ΝΑΙ |
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| πυρήνας | 8P8C |
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm Σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Υλικό καλωδίων | PUR ή PVC |
| Βαθμός προστασίας | IP67 IP68 |
|---|---|
| Προστατευμένος | ΝΑΙ |
| Πυρήνας | 4P4C 8P8C |
| Πρότυπα | Cat6a Cat5e |
| Τύπος | Αγκώνας Κατ' ευθείαν |
| Συνδετήρας | Συνδετήρας βαλβίδων σωληνοειδών |
|---|---|
| Τύπος | DIN |
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Αριθμό μοντέλου | θηλυκή βαλβίδα σωληνοειδών |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1.Our συσκευάζοντας: κάθε PC σε μια τσάντα PE, που τίθεται έπειτα σε ένα μικρό χαρτοκιβώτιο. 2. σύμφ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7~14 |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000 |
| Τόπος καταγωγής | Το Shen, Κίνα |