| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σύστημα κλειδώματος | Βίδα |
| Τύπος | Η συνέλευση/η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Πρότυπος τύπος | M5 φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Πολωνοί | 4p |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Προδιαγραφή καλωδίων | 0.15m㎡~0.2m㎡/26-24 AWG |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4 ή 9 |
| Εκτιμημένο τρέχον (α) | 1.5A |
| Εκτίμηση ευφλέκτου | UL94-V0 |
| Αριθμός επαφών | 2 - καρφίτσα 24 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3 - 10 Α |
| Μήκος καλωδίων | Με βάση το αίτημα του πελάτη |
| Σειρά | M5 / M8/M9/M12/M16/M23 |
| Σύζευξη | Περασμένη κλωστή σύζευξη |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Καρφίτσα | 2 + PE 3 + PE |
| μέγεθος | SizeA, SizeB, SizeC |
| ουρά | PG7/PG9 |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 5A |
| Επαφές | 4pins |
| Διάμετρος επαφών | Φ1x4 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Αντίσταση μόνωσης | >1000MΩ |
|---|---|
| Τύπος | Προστατευμένος σύνδεσμος |
| Σειρά | Λεμό Ρεντέλ Σύνδεσμος έλξης-έλξης |
| Επικοινωνία | Συσκευές συγκόλλησης/PCB/εκτύπωση |
| Χρόνοι σύνδεσης | 2000 |