| Description | M12 to rj45 patch cable, m12 male to rj45 cable, m12 female to rj45 cable, 10Gbps gigabit x-coded m12 to rj45 ethernet cable, IP67 waterproof male rj45 to m12 cable for industry ethernet systems. |
|---|---|
| Rated Voltage | 250V |
| Operating Temperature | -25°C~85°C |
| Type | ADAPTER |
| Application | Audio & Video |
| Προδιαγραφές καλωδίου | 28AWG-14AWG |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | >1000MΩ |
| Εναλλακτική | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| ΚΟΝΤΟΣ | Κώδικας A / B |
| Ένθετο | TPU+GF |
| Σειρά | Λεμό Ρεντέλ Σύνδεσμος έλξης-έλξης |
|---|---|
| Εναλλακτική | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| Δυνατότητα | >1000 κύκλοι |
| Ένθετο | TPU+GF |
| Χρόνοι σύνδεσης | 2000 |
| Customization | Yes |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Pin | 4 pin |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Operating Temperature | -25°C~85°C |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
|---|---|
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A/2A/4A |
| Όνομα | Τα M12 επιτροπή 90 βαθμού τοποθετούν το συνδετήρα |
|---|---|
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Τρέχων | 1.5A |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη διαθέσιμος |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| Όνομα προϊόντων | M12 στην αξία σωληνοειδών τύπων Β |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/soleder/crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Μέγεθος συνδετήρων | Δ-υποβρύχιο |
|---|---|
| αριθμός επαφών | 15Pins |
| Ύφος συνελεύσεων | Εγκατάσταση τομέων |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Πίσω κοχύλι | Κατ' ευθείαν |
| Τύπος | 2PE 3PE |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Επειδή μέγεθος Γ |
| Σειρά | Βάση βούλωμα φορμαρισμένο καλώδιο |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~120°C |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | ΒΙΔΑ |