| Μέγεθος συνδετήρων | Δ-υποβρύχιο |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 9pins |
| Γένος επαφών | Θηλυκό |
| Ύφος συνελεύσεων | Εγκατάσταση τομέων |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
|---|---|
| Καρφίτσα | 2pin 3pin |
| Κώδικας | Επειδή κώδικας Γ |
| Τύπος | Βάση βούλωμα φορμαρισμένο καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| καρφίτσα | 2 + PE 3 + PE |
|---|---|
| Μέγεθος | SizeA, SizeB, SizeC |
| Τύπος | Βούλωμα, βάση Φορμαρισμένο καλώδιο |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Σχέδιο συνδετήρων | αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| επένδυση επαφών | Sn (κασσίτερος) |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | αρσενικό/θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Όνομα προϊόντων | Τετραγωνική βάση αξίας σωληνοειδών |
|---|---|
| Τύπος | DIN43650A βάση |
| Να στηρίξει | Τυποποιημένο να στηρίξει |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Πρότυπα | DIN EN175301-830-Α |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 4A |
| Όροι πληρωμής | T/T Western Union PAYPAL |
| IP που εκτιμάται | IP67/IP68 |
| καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | BRASS/GOLD |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |
| Material | CuZn,TPU |
|---|---|
| Customization | Yes |
| Rated Voltage | 250V |
| Type | ADAPTER |
| Gender | Female/male |
| Rated Voltage | 250V |
|---|---|
| Rated Current | 4A |
| Type | ADAPTER |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Pin | 4 pin |