| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Μήκος καλωδίων | 20cm 30cm συνήθεια |
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm |
| Υλικό καλωδίων | PVC ή PUR |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Μέγεθος | M8/M12/M23/ 7/8» |
|---|---|
| Κατηγορία προστασίας | IP65/IP67 |
| Εφαρμογή | Κυκλικός συνδετήρας |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Λειτουργία | συνδετήρας αεροπορίας |
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| πυρήνας | 8pin 8core |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm Σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| καρφίτσα | καρφίτσα 9 15 |
|---|---|
| Κώδικας | Δ-SUB9 Δ-SUB15 HD-SUB9 HD-SUB15 |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος τύπος/τύπος συνελεύσεων |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | ύλη συγκολλήσεως/βίδα |
| Προδιαγραφή καλωδίων | 0.15m㎡~0.2m㎡/26-24 AWG |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4 ή 9 |
| Εκτιμημένο τρέχον (α) | 1.5A |
| Εκτίμηση ευφλέκτου | UL94-V0 |
| Προδιαγραφή καλωδίων (χιλ.) | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4 καρφίτσες |
| Εκτίμηση ευφλέκτου | UL94-V0 |
| Βελόνες χαλκού | Κοχύλι χαλκού |
| Γένος | Άνδρα-γυναίκας |
|---|---|
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη-προστατευμένος |
| Τύπος | Μέση τάση, DIN |
| Προστατευμένος | Διαθέσιμος |
| Πιστοποιητικό | IP67 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 7/8 συνέλευση |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Εκτιμημένη τάση | 300V |
| Βαθμός IP | ip67 |
| Τύπος | Η συνέλευση/η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~105°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα/solder/PCB/wire |
| μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |