| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 6P, 17P |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°C ~ + 125°C |
| αριθμός επαφών | 3 / 4/5/8/12/17 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Τύπος συνδετήρων | θηλυκό καρφιτσών m12 17 |
|---|---|
| Χρήση | Αυτοματοποίηση |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-102 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°C ~ + 125°C |
|---|---|
| Σφράγιση | O-Ring |
| Αριθμός επαφών | 3 / 4/5/8/12/17 |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 6P, 17P |
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 17P, 3/4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Cording | A/B/D/X |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A / 2A/1.5A |
| Σειρά θερμοκρασίας | 25°C ~ + 80°C |
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
|---|---|
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για 3 4 την καρφίτσα 60V για 5pin 30V για 8 12 17pin |
| Ύφος λήξης | Ο τύπος ύλης συγκολλήσεως/τα PCB τοποθετεί |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
|---|---|
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
| Μέγεθος | M12 κωδικοποίηση Α |
| Επαφές | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | PCB |
| Ανώτερη θερμοκρασία ορίου | 85 °C |
| Χαμηλότερη θερμοκρασία ορίου | -40 °C |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Μορφή | Αγκώνας / Ευθεία |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό/θηλυκό |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Πρότυπο | M12 |
| Όνομα προϊόντων | M12 φορμάροντας καλώδιο Feamle κώδικα Β |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |