| Όνομα προϊόντων | Τύπος 4 Τ συνδετήρας δύναμης λιμένων |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Θέσεις | 3 4 5 8 12 17 θέσεις |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
|---|---|
| Επαφή | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Είδος | Κατ' ευθείαν Γωνία |
| Τύπος | ελεύθερο τέλος διπλά βουλώματα |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Τύπος | Με τον τύπο καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12X-8P |
| Εφαρμογή | Εξουσία |
| καρφίτσες | 8P |
| Αδιάβροχο ποσοστό | IP67 |
| πυρήνας | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Βαθμός προστασίας | IP68 IP67 |
| Πυρήνας | πυρήνας 3 4 |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Συνήθεια | Αποδεκτός |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
|---|---|
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| πυρήνας | 8P8C |
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Επαφές | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
| Γένος | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |