| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| Διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Εκτιμημένη τάση | DC60V AC50V |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >100 φορές |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Σειρά Teperature | -25℃-+85℃ |
| Σχέδιο συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 7/8» συνδετήρας |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
| Επίπεδο IP | IP67 |
| Τύπος μεγέθους | Μια κωδικοποίηση |
| Αριθμό μοντέλου | M8 η επιτροπή PCB συνελεύσεων τοποθετεί το συνδετήρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | M8 Α που κωδικοποιεί την καρφίτσα 3 4 5 6 8 τον αρσενικό συνδετήρα συνελεύσεων |
| Επαφές | 3,4pins είναι διαθέσιμα |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Χαμηλότερη θερμοκρασία ορίου | -40 °C |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Αρίθμηση καρφίτσες | 3 4 5 6 8 |
| Υλικό συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Θωράκιση | δυσεύρετος |
| Μέθοδος επαφών | Βίδα |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |