| Τρέχων | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Προσαρμοστής Υ |
| Γένος | Αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα σε 40°C | 4A |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Προσαρμοστής Υ |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα σε 40°C | 4A |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχο onnector |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Επαφές | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Καλώδιο AWG | 26AWG-22AWG |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-1013 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Όνομα προϊόντων | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίου τροφοδοσίας τύπων m12 πλαστικός Τ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 2,3,4,5,6,8,12 καρφίτσες |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Διορισμένη τάση | 250V |
|---|---|
| Αντίσταση επαφής | ≤10mΩ |
| Πλεονεκτήματα | ταχύτητα, αξιοπιστία και ανθεκτικότητα |
| Gender | Female / Male |
| Product Category | M12 Waterproof Connector |