| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | M16 καλώδιο συνδετήρων συνελεύσεων |
| Μάρκα | Rigoal Connector |
| Αριθμό μοντέλου | M5 M8 M12 M16 M23 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, SE |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |
| Ονομασία προϊόντος | Δέσμευση για την παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας από ηλεκτρικό ρεύμα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Μ12 8pin αδιάβροχος σύνδεσμος |
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Επαφές του αριθμού | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
|---|---|
| Περιβαλλοντικό temperatur | -25℃~+85℃ |
| Εκτίμηση τάσης | 250 Β Ac/Dc |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| Προσανατολισμός σώματος | Κατ' ευθείαν |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30v |
| Τύπος συνδετήρων | M16 βούλωμα συνελεύσεων |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Πρότυπος αριθμός | Βύσμα M16 |
| Πιστοποιητικό | CE, ROHS, ΣΥΜΒΟΎΛΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΉΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑΣ, ISO9001 |
|---|---|
| Προδιαγραφή καλωδίων | 0.15mm2 ~ 0,2 mm2 το /26 ~24AWG |
| Αντίσταση της τάσης (AC.V) 1minu | 1000V |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C~80°C |
| Αντίσταση επαφών | <30m> |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 PIN |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Σχήμα | Πολυάνθρακας |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Χαλκός φωσφόρων |
| επένδυση επαφών | χρυσός 50 μικρού |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | – 40°C σε +70°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 1.000 κύκλοι υποχωρητικοί |