| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Σχήμα | Πολυάνθρακας |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Χαλκός φωσφόρων |
| επένδυση επαφών | χρυσός 50 μικρού |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | – 40°C σε +70°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 1.000 κύκλοι υποχωρητικοί |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Τύπος | Προσαρμοστής, τυποποιημένος/εγκαταστάτης πίνακα/συναρμολόγηση |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Φύλο | Θηλυκό/αρσενικό |
| Όνομα Προϊόντος | υδατοασφαλής σύνδεσμος rj45 |
| γάτα | CAT5e/CAT6a |
| Τύπος | Προσαρμοστής, Τυποποιημένο/Εγκατασκευή/Συναρμολόγηση/Τυποποιημένο καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Φύλο | Θηλυκό/αρσενικό |
| Όνομα Προϊόντος | Αδιάβροχος σύνδεσμος M12 σε RJ45 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C~105°C |
| Επαφές | 8pins και 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Β |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | χαλκός |
| Καρφίτσες | 3pins και 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Όνομα συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Γ |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Εκτίμηση IP | IP65 |
| Γένος | Θηλυκό |
| Μάρκα | Rigoal |
|---|---|
| Συνδετήρας | M19 |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Καρφίτσα επαφών | 12 καλώδιο καρφιτσών στο καλώδιο |
| Συνδέοντας πρότυπο | κλείδωμα βιδών |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για 3 4 5 17 pin |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |