| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
|---|---|
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αντοχή ζευγαρώματος | ≥500 |
| Πυρήνας | 8P8C |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP68 IP67 |
| Πρότυπα | Cat5e Cat6a |
| Σειρά | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Γένος | Θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Τύπος συνδετήρων | Άνδρα-γυναίκας τερματικά |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃ σε +95℃ |
| Αδιάβροχο ποσοστό | IP67 |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Συγκόλληση/Pcb/Σύρμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
|---|---|
| Πρότυπα | CAT5e/CAT6a |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Τύπος | Σύνδεσμος πάνελ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικός |
| Υλικό της κατοικίας | Diecasting ορείχαλκου/ψευδάργυρου νικέλινο |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Σειρά | Η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| πυρήνας | 8P8C |
| Τύπος | Κατ' ευθείαν 90degree |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~105°C |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα ύλης συγκολλήσεως |
|---|---|
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τύπος | ενιαίο βούλωμα διπλά βουλώματα |