| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
|---|---|
| Επαφή | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Είδος | Κατ' ευθείαν Γωνία |
| Τύπος | ελεύθερο τέλος διπλά βουλώματα |
| M12 ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| M12 τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| M12 κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Υλικό του δ-ΥΠΟ- συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό του συνδετήρα | PUR, TPU Ή PVC |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Γένος | Θυληκο αρσενικό |
| Τύπος | Θωρακισμένος /Αθωρακισμένος |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Επαφές | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Καλώδιο AWG | 26AWG-22AWG |
| Τύπος | M16 αδιάβροχος συνδετήρας των οδηγήσεων |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Πολωνοί | 8pins |
| Ύφος ζευγαρώματος | Γρήγορα συνδέστε |
| Επίπεδο IP | IP68 |