| Product Name | Rigoal M16 IP 68 Connector Fast Cable Waterproof solar socket plug Male/female DIN 3/5 pin electrical connector |
|---|---|
| Protection level | IP67/IP68 Waterproof |
| Type | ADAPTER |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Connector Locking System | Solder |
| Τόπος καταγωγής | Το Shen, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
| Τύπος | M16 θηλυκός συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Γένος | Αρσενικό |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | M16 καλώδιο συνδετήρων συνελεύσεων |
| Μάρκα | Rigoal Connector |
| Περιγραφή | M5 φορμάρισε κατ' ευθείαν τον αδιάβροχο συνδετήρα |
|---|---|
| Τύπος | M5 συνδετήρας καλωδίων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Πέρα-σχηματοποίηση | TPU |
| Επαφή | Χαλκός φωσφόρων |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Αριθμό μοντέλου | Φορμαρισμένος M5 συνδετήρας |
|---|---|
| Πολωνοί | 3p 4p |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Τύπος | φορμάροντας καλώδιο συνδετήρων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Μεταφορέας επαφών | PA66+GF |
|---|---|
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Εκτίμηση IP | IP67, IP68 |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία | -25°C… +70°C |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος, νικέλινος, CNC |
| Application | Audio & Video |
|---|---|
| Pins | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24 Pin |
| Termination Style | Screw-joint / Solder Type |
| Rated Voltage | 125/250V |
| Outlet | Suitable OD 4-8mm Cable |
| Coding | A |
|---|---|
| Material Of Connector | CuZn,TPU |
| Termination Style | Screw-joint / Solder Type |
| Rated Voltage | 125/250V |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
| Material Of Connector | CuZn,TPU |
|---|---|
| Coupling nut | Brass with nickel plated screw |
| Temperature Range | -25℃~85 ℃ |
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |