| Τύπος | M16 αδιάβροχος συνδετήρας των οδηγήσεων |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Πολωνοί | 2P |
| Ύφος ζευγαρώματος | Γρήγορα συνδέστε |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP67 |
| Τύπος | M16 αδιάβροχος συνδετήρας των οδηγήσεων |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Πολωνοί | 2P |
| Ύφος ζευγαρώματος | Γρήγορα συνδέστε |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP67 |
| Αριθμός καρφιτσών | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Όνομα προϊόντων | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίου τροφοδοσίας τύπων m12 πλαστικός Τ |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Τύπος | DIN |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Αδιάβροχο ποσοστό | IP67 |
| Υλικό | PA66+GF |
| Καρφίτσα | 2p, 3p, 4p, 5p, 6p, 7p, 8p, 12p, 14p |
| Όνομα προϊόντων | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίου τροφοδοσίας τύπων m12 πλαστικός Τ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 2,3,4,5,6,8,12 καρφίτσες |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4p, 8P |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 1.0A |
| Πιστοποιητικό | CE, ROHs, ISO9001 |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Υλικό ενθέτων | ΜΑΔ, ανώτατη θερμοκρασία 260℃ |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO9001 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | οδηγημένος αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό | PVC |
| Τύπος συνδετήρων | Προσαρμοστής |
| Καρφίτσες | 3P |
|---|---|
| Τύπος | Προσαρμογέας |
| Αριθμός πυρήνων | πυρήνας τρία |
| Εφαρμογή | Εξουσία |
| Γένος | Θηλυκός |