| Προδιαγραφή καλωδίων | 0.15m㎡~0.2m㎡/26-24 AWG |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4 ή 9 |
| Εκτιμημένο τρέχον (α) | 1.5A |
| Εκτίμηση ευφλέκτου | UL94-V0 |
| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Μήκος καλωδίων | 20cm 30cm συνήθεια |
| Υλικά καλωδίων | Αίτημα πυλών 5e/Gate 6e/Custom |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 4 8 |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 4A για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 250V για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V 250V |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Θέσεις | 3 4 5 6 8 12 17 θέσεις |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67 IP68 |
|---|---|
| Προστατευμένος | ΝΑΙ |
| Πυρήνας | 4P4C 8P8C |
| Πρότυπα | Cat6a Cat5e |
| Τύπος | Αγκώνας Κατ' ευθείαν |
| Γένος | Θηλυκός |
|---|---|
| Κώδικας | A/B/D κωδικοποίηση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3/4 PIN: 4A, 5PIN: 3A, 6PIN: 2A, 8PIN: 1.5A |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 7/8 συνέλευση |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Εκτιμημένη τάση | 300V |
| Βαθμός IP | ip67 |
| Επαφές | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | Μπροστινή κλειδαριά Οπίσθια κλειδαριά |
| Θέση | 3 / θέση 4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος και αισθητήρας |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο συνδετήρα RJ45 |