| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχη σειρά usb |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό κατοικίας | PA66 |
| Υλικό καλωδίων | PVC |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | degreee 260 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+105 |
| Πιστοποίηση | CE, ROHs, iso |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχη σειρά usb |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Διεπαφή | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Πίσω/μπροστινό κλείδωμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C~85°C |
| Τύπος συνδετήρων | M5 φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Επαφές | 4p |
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Ασιατικός | Σωστή γωνία και κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -20°C~80°C |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχη σειρά usb |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό κατοικίας | PA66 |
| Υλικό καλωδίων | PVC |
| Εφαρμογή | Δύναμη, οδηγήσεων, ηλεκτρικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Μέγιστο καλώδιο OD | 10mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 ℃~+105℃ |
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό, αρσενικό στο θηλυκό |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 |
| Τόπος καταγωγής | guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | RIGOAL |
| Αριθμό μοντέλου | USB 3,0 |
| Τύπος | Ο ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ, στεγανοποιεί |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Αριθμό μοντέλου | M12 συνδετήρας τύπων Υ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσα | 4 5 6pin |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -20℃ ~ +80℃ |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100MΩ |