| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm |
| Υλικό καλωδίων | PVC ή PUR |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Τόπος καταγωγής | Το Shen, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
| Τύπος | M16 θηλυκός συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Γένος | Αρσενικό |
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
|---|---|
| Περιβαλλοντικό temperatur | -25℃~+85℃ |
| Εκτίμηση τάσης | 250 Β Ac/Dc |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| Προσανατολισμός σώματος | Κατ' ευθείαν |
| Connector Type | Male Female Plug |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Color | Black |
| Contact Material | CuZn,TPU |
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Rated Voltage | 125V |
|---|---|
| Shielding | Un-alaibable |
| Gender | Male |
| Application | Sensor Or Automation |
| Certificate | CE/ISO9001/RoHS |