| καρφίτσα | καρφίτσα 9 15 |
|---|---|
| Κώδικας | Δ-SUB9 Δ-SUB15 HD-SUB9 HD-SUB15 |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος τύπος/τύπος συνελεύσεων |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | ύλη συγκολλήσεως/βίδα |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Κώδικας | Ένας κώδικας |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 5 8 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Υλικό του συνδετήρα | PUR, TPU Ή PVC |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχη σειρά usb |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό κατοικίας | PA66 |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΛΩΔΙΩΝ | PVC |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Τύπος | DIN43650A βάση |
|---|---|
| Να στηρίξει | Τυποποιημένο να στηρίξει |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Πρότυπα | DIN EN175301-830-Α |
| Υλικό κατοικίας | PA+GF |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχο onnector |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100MΩ |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 25℃~+90℃/-20 - 40℃~+80℃ |
| Αντίσταση επαφών | ≤5mΩ |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη διαθέσιμος |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία | -40°C ~ + 80°C |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων | 0.14mm2 (AWG 26) |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Αντίσταση επαφών | ≤6mΩ |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσός) |
| Όνομα προϊόντων | M8 θηλυκό κωδικοποίησης Α στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | Θηλυκό |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |