| Αριθμό μοντέλου | M12 |
|---|---|
| Τύπος | SCART, κυκλικοί συνδετήρες, συνδετήρας δύναμης |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| καρφίτσες | 16p, 4p, 5P, 12p, 7P, 10P, 9P, 3P, 8P, 6P |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 4PIN |
| Εφαρμογή | διάστημα, αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |
| Το ελάχιστο /Maximu | Λειτουργούσα θερμοκρασία: -25°C +85°C |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | 60V |
| Μέθοδος λήξης | PCB |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 3A |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | m8 4pin που θηλυκά ip67 στεγανοποιούν την επιτροπή τοποθετούν το συνδετήρα 1.Our ύλης συγκολλήσεως π |
| Τρέχων | 4A |
|---|---|
| Τάση | 250V |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4pin, 8pin |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Πιστοποιητικό | CE RoHS του ISO |
| Όνομα προϊόντων | M12 δοχεία επιτροπής |
| Γένος | Αρσενικός |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 4p, 3p |
| Επαφές | 3 καρφίτσα |
| Καρύδι συζεύξεων | Αγκυροβολητής/βίδα |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Τύπος | Προσαρμοστής, DIN |
| Υλικό | PA66 |
| Όνομα προϊόντων | Άνδρα-γυναίκας αδιάβροχος συνδετήρας ποδηλάτων |
| Επαφή | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
|---|---|
| Σφράγιση | Πήκτωμα πυριτίου |
| εκτίμηση τάσης | 60V |
| Αντίσταση επαφών | <10m> |
| Τάση διακοπής | 1.5KV/1minute |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
|---|---|
| Μεταφορέας επαφών | TPU+GF, μαύρο |
| Καρύδι βιδών | Ορείχαλκος, CNC, νικέλινο |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Πέρα-σχηματοποίηση | TPU |